SM5S30-E3/2D
- Артикул производителя:
- SM5S30-E3/2D
- Краткое описание:
- TVS DIODE 30VWM 53.5VC DO218AB
- Applications :
- General Purpose
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 67A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 175°C (TJ)
- Package / Case :
- DO-218AB
- Power - Peak Pulse :
- 3600W (3.6kW)
- Product Status :
- Obsolete
- Supplier Device Package :
- DO-218AB
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 33.3V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 53.5V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 30V