P4KE400C-E3/54
- Артикул производителя:
- P4KE400C-E3/54
- Производитель/Бренд:
- Vishay Dale Thin Film
- Краткое описание:
- TVS DIODE 324VWM 574VC DO204AL
- Производитель :
- Vishay Dale Thin Film
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 700mA
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 175°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 400W
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 360V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 574V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 324V