1.5KE33C-E3/54
- Артикул производителя:
- 1.5KE33C-E3/54
- Краткое описание:
- TVS DIODE 26.8VWM 47.7VC 1.5KE
- Applications :
- General Purpose
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 31.4A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 175°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Product Status :
- Obsolete
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 29.7V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 47.7V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 26.8V