1.5KE18HE3/54
- Артикул производителя:
- 1.5KE18HE3/54
- Краткое описание:
- TVS DIODE 14.5VWM 26.5VC 1.5KE
- Applications :
- Automotive
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 56.6A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 175°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Product Status :
- Obsolete
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 16.2V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 26.5V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 14.5V