1.5KA7.5HE3/54
- Артикул производителя:
- 1.5KA7.5HE3/54
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 128A
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 185°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 6.75V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 11.7V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 6.05V