1.5KA24AHE3/54
- Артикул производителя:
- 1.5KA24AHE3/54
- Производитель/Бренд:
- Vishay Dale Thin Film
- Краткое описание:
- TVS DIODE 20.5VWM 33.2VC 1.5KA
- Производитель :
- Vishay Dale Thin Film
- Applications :
- Automotive
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 45.2A
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 185°C (TJ)
- Package / Case :
- DO-201AA, DO-27, Axial
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Supplier Device Package :
- 1.5KA
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 22.8V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 33.2V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 20.5V