SA36CHE3/73
- Артикул производителя:
- SA36CHE3/73
- Краткое описание:
- TVS DIODE 36VWM 64.3VC DO204AC
- Applications :
- Automotive
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 7.8A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 175°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 500W
- Product Status :
- Obsolete
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 40V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 64.3V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 36V