1.5KE75A-T
- Артикул производителя:
- 1.5KE75A-T
- Производитель/Бренд:
- Diodes Incorporated
- Краткое описание:
- TVS DIODE 64.1VWM 103VC DO201
- Производитель :
- Diodes Incorporated
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 14.6A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 175°C (TJ)
- Package / Case :
- DO-201AA, DO-27, Axial
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Product Status :
- Obsolete
- Supplier Device Package :
- DO-201
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 71.3V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 103V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 64.1V