SMDA15E3
- Артикул производителя:
- SMDA15E3
- Производитель/Бренд:
- Microsemi Corporation
- Краткое описание:
- TVS DIODE 15VWM 24VC 8-SO
- Производитель :
- Microsemi Corporation
- Capacitance @ Frequency :
- 140pF @ 1MHz
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 5A (8/20µs)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Package / Case :
- 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
- Power - Peak Pulse :
- 300W
- Product Status :
- Discontinued at Digi-Key
- Supplier Device Package :
- 8-SO
- Unidirectional Channels :
- 4
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 16.7V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 24V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 15V