1SMA24CAT3
- Артикул производителя:
- 1SMA24CAT3
- Производитель/Бренд:
- Fairchild/ON Semiconductor
- Краткое описание:
- TVS DIODE 24VWM 38.9VC SMA
- Производитель :
- Fairchild/ON Semiconductor
- Capacitance @ Frequency :
- 260pF @ 1MHz
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 10.3A
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 150°C (TJ)
- Package / Case :
- DO-214AC, SMA
- Power - Peak Pulse :
- 400W
- Product Status :
- Obsolete
- Supplier Device Package :
- SMA
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 26.7V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 38.9V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 24V