SMCJ48C-E3/57T
- Артикул производителя:
- SMCJ48C-E3/57T
- Краткое описание:
- TVS DIODE 48VWM 85.5VC DO214AB
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 17.5A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 53.3V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 85.5V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 48V