ESDA17SC6
- Артикул производителя:
- ESDA17SC6
- Производитель/Бренд:
- STMicroelectronics
- Краткое описание:
- TVS DIODE 14VWM SOT23-6
- Производитель :
- STMicroelectronics
- Applications :
- General Purpose
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- SOT-23-6
- Power - Peak Pulse :
- 300W
- Power Line Protection :
- No
- Product Status :
- Obsolete
- Supplier Device Package :
- SOT-23-6
- Type :
- Zener
- Unidirectional Channels :
- 4
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 17V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 14V