SMF170AT1G
- Артикул производителя:
- SMF170AT1G
- Производитель/Бренд:
- Fairchild/ON Semiconductor
- Краткое описание:
- TVS DIODE 170VWM 275VC SOD123FL
- Производитель :
- Fairchild/ON Semiconductor
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 600mA
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 200W
- Product Status :
- Obsolete
- Supplier Device Package :
- SOD-123FL
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 189V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 275V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 170V