1.5KE27AG
- Артикул производителя:
- 1.5KE27AG
- Производитель/Бренд:
- Hartland Controls/Littelfuse
- Краткое описание:
- TVS DIODE 23.1VWM 37.5VC AXIAL
- Производитель :
- Hartland Controls/Littelfuse
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 40A
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 175°C (TJ)
- Package / Case :
- DO-201AD, Axial
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Product Status :
- Obsolete
- Supplier Device Package :
- Axial
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 25.7V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 37.5V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 23.1V