1.5KE16CA/54
- Артикул производителя:
- 1.5KE16CA/54
- Краткое описание:
- TVS DIODE 13.6VWM 22.5VC 1.5KE
- Applications :
- General Purpose
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 66.7A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 175°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Product Status :
- Obsolete
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 15.2V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 22.5V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 13.6V