15KP51CA
- Артикул производителя:
- 15KP51CA
- Производитель/Бренд:
- Hartland Controls/Littelfuse
- Краткое описание:
- TVS DIODE 51VWM 82.8VC P600
- Производитель :
- Hartland Controls/Littelfuse
- Applications :
- General Purpose
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 181A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 175°C (TJ)
- Package / Case :
- P600, Axial
- Power - Peak Pulse :
- 15000W (15kW)
- Product Status :
- Obsolete
- Supplier Device Package :
- P600
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 56.7V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 82.8V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 51V