SMBJ10CA-13
- Артикул производителя:
- SMBJ10CA-13
- Производитель/Бренд:
- Diodes Incorporated
- Краткое описание:
- TVS DIODE 10VWM 17VC SMB
- Производитель :
- Diodes Incorporated
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 35.3A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 600W
- Product Status :
- Discontinued at Digi-Key
- Supplier Device Package :
- SMB
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 11.1V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 17V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 10V