1.5KE350CARL
- Артикул производителя:
- 1.5KE350CARL
- Производитель/Бренд:
- STMicroelectronics
- Краткое описание:
- TVS DIODE 299VWM 618VC DO201
- Производитель :
- STMicroelectronics
- Capacitance @ Frequency :
- 215pF @ 1MHz
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 16A (8/20µs)
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Product Status :
- Obsolete
- Supplier Device Package :
- DO-201
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 332V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 618V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 299V