1SMB60CAT3G
- Артикул производителя:
- 1SMB60CAT3G
- Производитель/Бренд:
- Hartland Controls/Littelfuse
- Производитель :
- Hartland Controls/Littelfuse
- Capacitance @ Frequency :
- 150pF @ 1MHz
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 6.2A
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 600W
- Product Status :
- Obsolete
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 66.7V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 96.8V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 60V