SMDJ150C
- Артикул производителя:
- SMDJ150C
- Производитель/Бренд:
- Hartland Controls/Littelfuse
- Краткое описание:
- TVS DIODE 150VWM 255.15VC DO214
- Производитель :
- Hartland Controls/Littelfuse
- Applications :
- General Purpose
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 12.3A
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 3000W (3kW)
- Product Status :
- Obsolete
- Supplier Device Package :
- DO-214AB (SMCJ)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 158.4V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 255.15V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 150V