1.5SMC39C
- Артикул производителя:
- 1.5SMC39C
- Производитель/Бренд:
- Hartland Controls/Littelfuse
- Краткое описание:
- TVS DIODE 33.3VWM 56.6VC DO214AB
- Производитель :
- Hartland Controls/Littelfuse
- Applications :
- General Purpose
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 28.2A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Product Status :
- Obsolete
- Supplier Device Package :
- DO-214AB (SMCJ)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 35.15V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 56.6V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 33.3V