RT100KP350A
- Артикул производителя:
- RT100KP350A
- Краткое описание:
- TVS DIODE UP 350VRWM 690.0VC
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 145A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 175°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 100000W (100kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 389V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 690V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 350V