RT100KP400A
- Артикул производителя:
- RT100KP400A
- Краткое описание:
- TVS DIODE UP 400VRWM 787.0VC
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 127A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 175°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 100000W (100kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 444V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 787V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 400V