RT100KP64CA
- Артикул производителя:
- RT100KP64CA
- Краткое описание:
- TVS DIODE BP 64VRWM 126.0VC
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 795A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 175°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 100000W (100kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 71.5V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 126V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 64V