30KPA78A
- Артикул производителя:
- 30KPA78A
- Производитель/Бренд:
- MDE Semiconductor Inc
- Краткое описание:
- TVS DIODE UP 78VRWM 129.0VC
- Производитель :
- MDE Semiconductor Inc
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 234A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 175°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 30000W (30kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 87.1V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 129V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 78V