30KP90CA
- Артикул производителя:
- 30KP90CA
- Производитель/Бренд:
- MDE Semiconductor Inc
- Краткое описание:
- TVS DIODE BP 90VRWM 146.4VC
- Производитель :
- MDE Semiconductor Inc
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 207A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 175°C (TJ)
- Package / Case :
- P600, Axial
- Power - Peak Pulse :
- 30000W (30kW)
- Supplier Device Package :
- P600
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 100.5V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 146.4V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 90V