15KPA60CA
- Артикул производителя:
- 15KPA60CA
- Производитель/Бренд:
- MDE Semiconductor Inc
- Краткое описание:
- TVS DIODE BP 60VRWM 97.4VC
- Производитель :
- MDE Semiconductor Inc
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 155A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 175°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 15000W (15kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 67V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 97.4V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 60V