15KP70CA
- Артикул производителя:
- 15KP70CA
- Производитель/Бренд:
- Solid State Inc.
- Краткое описание:
- 15KW TVS BIDIRECTIONAL
- Производитель :
- Solid State Inc.
- Applications :
- General Purpose
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 132A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 175°C (TJ)
- Package / Case :
- Axial
- Power - Peak Pulse :
- 15000W (15kW)
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- Axial
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 77.8V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 114V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 70V