MSMBJSAC18
- Артикул производителя:
- MSMBJSAC18
- Краткое описание:
- TVS DIODE UP 18VRWM 28.8VC
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 15A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 175°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 500W
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 20V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 28.8V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 18V