MSMBJSAC8.5
- Артикул производителя:
- MSMBJSAC8.5
- Краткое описание:
- TVS DIODE UP 8.5VRWM 14VC
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 34A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 175°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 500W
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 9.44V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 14V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 8.5V