M1.5KE56A
- Артикул производителя:
- M1.5KE56A
- Производитель/Бренд:
- MDE Semiconductor Inc
- Краткое описание:
- TVS DIODE UP 47.8VRWM 77VC
- Производитель :
- MDE Semiconductor Inc
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 19.7A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 175°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Supplier Device Package :
- DO-201
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 53.2V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 77V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 47.8V