M1.5KE22A
- Артикул производителя:
- M1.5KE22A
- Производитель/Бренд:
- MDE Semiconductor Inc
- Краткое описание:
- TVS DIODE UP 18.8VRWM 30.6VC
- Производитель :
- MDE Semiconductor Inc
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 49.7A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 175°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Supplier Device Package :
- DO-201
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 20.9V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 30.6V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 18.8V