MSMLJ110A
- Артикул производителя:
- MSMLJ110A
- Производитель/Бренд:
- MDE Semiconductor Inc
- Краткое описание:
- TVS DIODE UP 110VRWM 177VC
- Производитель :
- MDE Semiconductor Inc
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 16.9A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 3000W (3kW)
- Supplier Device Package :
- DO-214AB (SMCJ)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 122V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 177V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 110V