5.0SMCJ12CA
- Артикул производителя:
- 5.0SMCJ12CA
- Краткое описание:
- TVS, 12V, 5000W Bi
- Applications :
- General Purpose
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 251.3A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 5000W (5kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 13.3V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 19.9V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 12V