5.0SMCJ170CA
- Артикул производителя:
- 5.0SMCJ170CA
- Краткое описание:
- TVSDIODE,SMC,170V,5000W,BI
- Applications :
- General Purpose
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 18.2A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 5000W (5kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 189V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 275V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 170V