1.5KE27CA
- Артикул производителя:
- 1.5KE27CA
- Производитель/Бренд:
- Diotec Semiconductor
- Краткое описание:
- TVS, 23.1V, 1500W Bi
- Производитель :
- Diotec Semiconductor
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 42A
- Operating Temperature :
- -50°C ~ 175°C (TJ)
- Package / Case :
- Axial
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- Axial
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 25.7V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 37.5V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 23.1V