MSMBJ300A
- Артикул производителя:
- MSMBJ300A
- Производитель/Бренд:
- MDE Semiconductor Inc
- Краткое описание:
- TVS DIODE UP 300VRWM 486VC
- Производитель :
- MDE Semiconductor Inc
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 1.3A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 600W
- Supplier Device Package :
- SMB (DO-214AA)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 335V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 486V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 300V