5.0SMDJ45CA
- Артикул производителя:
- 5.0SMDJ45CA
- Производитель/Бренд:
- Meritek
- Краткое описание:
- TVS DIODE 45VWM 72.7VC
- Производитель :
- Meritek
- Категория товара :
- TVS - Diodes
- Applications :
- General Purpose
- Bidirectional Channels :
- 1
- Capacitance @ Frequency :
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 68.8A
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 150°C
- Package / Case :
- DO-214AB (SMC)
- Power - Peak Pulse :
- 5000W (5kW)
- Power Line Protection :
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- Type :
- Zener
- Unidirectional Channels :
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 50V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 72.7V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 45V