1.5KE350A
- Артикул производителя:
- 1.5KE350A
- Производитель/Бренд:
- Diotec Semiconductor
- Краткое описание:
- TVS, 300V, 1500W Uni
- Производитель :
- Diotec Semiconductor
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 3.2A
- Operating Temperature :
- -50°C ~ 175°C (TJ)
- Package / Case :
- Axial
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Supplier Device Package :
- Axial
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 332V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 482V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 300V