5.0SMCJ54A
- Артикул производителя:
- 5.0SMCJ54A
- Краткое описание:
- TVS, SMC, 54V, 5000W, UNI
- Applications :
- General Purpose
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 57.4A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 5000W (5kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 60V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 87.1V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 54V