SMDJ64CA
- Артикул производителя:
- SMDJ64CA
- Производитель/Бренд:
- SETsafe | SETfuse
- Краткое описание:
- TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSION DI
- Производитель :
- SETsafe | SETfuse
- Applications :
- Automotive, Telecom
- Bidirectional Channels :
- 1
- Capacitance @ Frequency :
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 29.1A
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 150°C (TJ)
- Package / Case :
- DO-214AB, SMC
- Power - Peak Pulse :
- 3000W (3kW)
- Supplier Device Package :
- DO-214AB
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 71.1V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 103V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 64V