BZW06-188
- Артикул производителя:
- BZW06-188
- Производитель/Бренд:
- Diotec Semiconductor
- Краткое описание:
- TVS DIODE, DO-15, 209.00V .. 231
- Производитель :
- Diotec Semiconductor
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 2A
- Operating Temperature :
- -50°C ~ 175°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 600W
- Supplier Device Package :
- DO15/DO204AC
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 209V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 301V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 188V