5.0SMDJ18CA
- Артикул производителя:
- 5.0SMDJ18CA
- Производитель/Бренд:
- Meritek
- Краткое описание:
- TVS DIODE 18VWM 29.2VC
- Производитель :
- Meritek
- Applications :
- General Purpose
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 172A
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 150°C
- Power - Peak Pulse :
- 5000W (5kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 20V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 29.2V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 18V