1.5KE30CAT/R
- Артикул производителя:
- 1.5KE30CAT/R
- Производитель/Бренд:
- EIC SEMICONDUCTOR INC.
- Краткое описание:
- TVS DIODE 25.6VWM 41.4VC DO201
- Производитель :
- EIC SEMICONDUCTOR INC.
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 36A
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 175°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- DO-201
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 28.5V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 41.4V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 25.6V