1.5SMC480CA
- Артикул производителя:
- 1.5SMC480CA
- Производитель/Бренд:
- Meritek
- Краткое описание:
- TVS DIODE 408VWM 658VC
- Производитель :
- Meritek
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 2.3A
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 150°C
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Power Line Protection :
- Product Status :
- Active
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 456V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 658V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 408V