1.5SMC300CA
- Артикул производителя:
- 1.5SMC300CA
- Производитель/Бренд:
- Meritek
- Краткое описание:
- TVS DIODE 256VWM 414VC
- Производитель :
- Meritek
- Applications :
- General Purpose
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 3.7A
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 150°C
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 285V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 414V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 256V