BZW04-111B
- Артикул производителя:
- BZW04-111B
- Производитель/Бренд:
- Diotec Semiconductor
- Краткое описание:
- TVS DIODE, DO-15, 124.00V .. 137
- Производитель :
- Diotec Semiconductor
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 2.2A
- Operating Temperature :
- -50°C ~ 175°C (TJ)
- Package / Case :
- DO-204AC, DO-15, Axial
- Power - Peak Pulse :
- 400W
- Supplier Device Package :
- DO15/DO204AC
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 124V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 179V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 111V