BZW06-145B
- Артикул производителя:
- BZW06-145B
- Краткое описание:
- TVSDIODE,DO-15,145V,600W,UNI
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 2.6A
- Operating Temperature :
- -50°C ~ 175°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 600W
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 162V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 234V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 145V