BZW04-154
- Артикул производителя:
- BZW04-154
- Производитель/Бренд:
- Diotec Semiconductor
- Краткое описание:
- TVS DIODE, DO-15, 171.00V .. 189
- Производитель :
- Diotec Semiconductor
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 1.6A
- Operating Temperature :
- -50°C ~ 175°C (TJ)
- Package / Case :
- DO-204AC, DO-15, Axial
- Power - Peak Pulse :
- 400W
- Supplier Device Package :
- DO15/DO204AC
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 171V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 246V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 154V