P6SMBJ130C
- Артикул производителя:
- P6SMBJ130C
- Производитель/Бренд:
- Diotec Semiconductor
- Краткое описание:
- TVS, 130V, 600W Bi
- Производитель :
- Diotec Semiconductor
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 2.6A
- Operating Temperature :
- -50°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 600W
- Supplier Device Package :
- SMB (DO-214AA)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 144V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 231V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 130V